[:pl]Oferta pracy![:]

[:pl]ZATRUDNIMY LEKARZA WETERYNARII


Do naszego oddziału przy ul. Mieszka I 62 poszukujemy ambitnych i energicznych osób pragnących zdobywać doświadczenie i rozwijać się w profesjonalnym, nowoczesnym i przyjaznym zespole.
Praca na samodzielnym stanowisku (mile widziane doświadczenie).

Oferujemy:
——————————
– stałe zatrudnienie (kontrakt lub w oparciu o umowę o pracę)
– pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
– realizację ciekawych wyzwań,
– przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole.

Od kandydatów oczekujemy:
——————————————
– zaangażowania, sumienności, dokładności oraz empatycznego podejścia do pacjentów,
– umiejętności pracy w zespole,
– mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Wymagane dokumenty:
————————————-
– CV
– Referencje od poprzednich pracodawców

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: m.kantorarchimowicz@gmail.com

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Specjalistyczne Przychodnie Weterynaryjne Małych Zwierząt Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą
ul. Mieszka I 62 71-011 Szczecin zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.
Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Specjalistyczne Przychodnie Weterynaryjne Małych Zwierząt Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą ul. Mieszka I 62 71-011 Szczecin. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.[:]